Sociálne siete

newsletter

newsletter


Chcete od nás dostávať novinky ? Nezabudnite sa zaregistrovať na odber nášho newslettra.

Našou hlavnou činnosťou je pneuservis na poľnohospodárske stroje a zariadenia. V našom pneuservise vám zabezpečíme odbornú výmena kolies vrátane vyváženia, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík. Pneuservisné služby sú poskytované našimi pracovníkmi, ktorí pracujú na najmoderneších strojoch. Zabezpečujeme pneuservis pre osobné a nákladné autá a na poľnohospodárske stroje.

Služby pneuservisu zahŕňajú:

  • Demontáž, montáž a vyváženie kolies, činnosti ktoré sú vykonávané podľa štandardných pracovných postupov na najmodernejších zariadeniach.
  • Odborný personál pre štandardný pneuservis, pre montáž a vyváženie liatinových kolies, pre prácu s elektronickým ventilom, opravy pneumatík a duší.
  • Protektorovanie a odber opotrebených pneumatík

S kvalitou pneumatík teda neoddeliteľne súvisí aj odbornosť pneuservisu. Ponúkame nielen odbornosti z pohľadu kvality odvedenej práce, ale súčasne aj množstvo technických informácií o pneumatikách. Jedná sa nielen o informácie o rozmeroch a dezénoch pneumatík, ale aj o informácie o nosnosti pneumatík, kategórii rýchlosti, prípadne aj o iné dôležité informácie súvisiace s konkrétnym vozidlom a jeho používaní v cestnej premávke.