Sociálne siete

Nesený obojstranný pluh trojradličný AGN 21 − 340 základná časťTieto pluhy sú určené pre podmietanie a strednú orbu (do hĺbky 30cm) predovšetkým v rovinatých terénoch, ale možno ich používať aj v terénoch svahovitých (do 15%).
Sú určené na spracovanie pozemkov po obilných a technických kultúrach, kde pôdny odpor nepresahuje 110 kPa.
Pluhy sú obzvlášť vhodné na spracovanie piesčitých a hlinitých pôd s menším obsahom ílov.

Konštrukcia pluhu vychádza z dlhoročných skúseností a overení v prevádzke. Použité materiály sú zaručenej akosti a zodpovedajú špecifikácii výrobnej dokumentácie.

Každý výrobok je vyrábané a skúšaný podľa overených podkladov. V prednej časti pluhu je otočný záves, v ktorom je v kuželových ložiskách uložená os obracania pluhu. Spôsob uloženie je dimenzovaný tak, aby zaručil dlhú životnosť obracacieho ústrojenstva. K otočnému závesu je jednoduchým spôsobom pomocou čapov a tiahel pripojený vlastný rám pluhu (Pre typ 440 je možné použiť podľa uváženia zákazníka a podľa pracovných podmienok aj zosilnenú verziu). Stĺpice sú vyrobené z materiálu s vysokou pevnosťou a pružnosťou. Orné telesa sú vybavené odhrnovacími doskami univerzálneho poloskrutkového tvaru, ktoré sú vhodné najmä tam, kde požadujeme vedľa kvalitného zaklopenia aj dostatočný drobivý účinok.

Typ

Rozostup

orných telies

Priechodnosť

Počet

radlíc

Záber

radlíc

Hmotnosť
AGN21-340 1000 800 3 35-40-45 1180
AGN21340

Súvisiace produkty