Sociálne siete

Polonesený obojstranný pluh päťradličný AGP 21 – 545 základná časťTieto pluhy sú určené pre podmietanie a strednú orbu (do hĺbky 30cm) predovšetkým v rovinatých terénoch, ale možno ich používať aj v terénoch svahovitých (do 10%).
Sú určené na spracovanie pozemkov po obilných a technických kultúrach, kde pôdny odpor nepresahuje 110 kPa.
Pluhy sú obzvlášť vhodné na spracovanie piesčitých a hlinitých pôd s menším obsahom ílov, obstojí však aj v pôdach ťažších.
Mechanické nastavenie záberu 1 radlice.


Návod a katalóg nájdete v prílohách.

Konštrukcia pluhu vychádza z dlhoročných skúseností, overených v prevádzke a vyniká technickou jednoduchosťou. Použité materiály sú zaručenej akosti a zodpovedajú špecifikácii výrobnej dokumentácie.
Každý výrobok je vyrábaný a skúšaný podľa overených technických podkladov. V prednej časti pluhu je záves, ku ktorému je cez čap pripojená vlastná konštrukcia pluhu. Použitý hlavný rám stroja je 180x180mm, pomocný rám pluhu má rozmery 140x140 mm.Operné koleso je široké v rozmeroch 500/45 - 22,5 z dôvodu zabránenia rúcania pluhu v rôznych klimatických podmienkach, čím je docielená rovnomerná hĺbka orby. Stĺpice sú vyrobené z materiálu s vysokou pevnosťou a pružnosťou. Orné telesá sú vybavené odhrnovacími doskami univerzálneho poloskrutkového tvaru, ktoré sú vhodné najmä tam, kde požadujeme vedľa kvalitného zaklopenie aj dostatočný drobivý účinok.

Typ

Rozostup

orných telies

Priechodnosť

Počet

radlíc

Záber

radlíc

AGPN21-545 1000 750 5 40-45-50
AGP21545

Špecifické referencie

Súvisiace produkty